De beste vakantieboeken van het JSHealth-team

Nu de feestdagen voor de deur staan, is dit het perfecte moment om tot rust te komen door jezelf onder te dompelen in een geweldig boek. Er schuilt een ongelooflijke kracht in het vertellen van verhalen en het vermogen ervan om ons te inspireren, te troosten en uit te dagen.

We hebben ons team op het hoofdkantoor van JSHealth gevraagd om hun beste boekaanbeveling te delen - een boek dat diepe weerklank heeft gevonden, perspectieven heeft verbreed of eenvoudigweg een welkome afwisseling bood in de dagelijkse sleur. Of je nu op zoek bent naar een tot nadenken stemmend boek of een hartverwarmend verhaal, deze selecties beloven iets voor elke lezer.

Lees verder en ontdek de topkeuzes van ons team en de redenen waarom ze een speciaal plekje in hun hart hebben.


De Alchemist van Paulo Coelho

“Dit verhaal is een prachtige boodschap over het leven, verpakt in een creatief reisverhaal dat ons uiteindelijk inspireert om onze dromen te volgen, de kansen te benutten die op ons pad komen en lessen en groei te vinden uit de uitdagingen. Zoveel gouden klompjes wijsheid op deze pagina's!"

- Lolita Walters, Hoofd Tekst + Redactie


In Memoriam door Alice Winn

Dit boek brak mijn hart en genas het tegelijkertijd. Ik kan nog steeds niet geloven dat dit een debuutroman is! Het was absoluut adembenemend."

- Brooke McCarthy, Uitvoerend assistent


Blauwtjes van Maggie Nelson

Het is een verzameling tot nadenken stemmende, lachwekkende en liefdevolle verhalen over mijn favoriete kleur BLAUW!”

- Cian Ryan, Klantadviseur 


Iets blauws van Alex Sarkis

Het doet denken aan mijn eigen ervaringen als Australisch-Libanese meisje van begin twintig. Dit ligt mij zo na aan het hart omdat het zo herkenbaar is – het is alles wat ik koester En  alles wat uitdagend is aan het opgroeien met het gezin dat ik heb."

- Amanda Nasr, E-Commerce Manager


Je hebt de dood voor gek gezet met je schoonheid van Akwaeke Emezi

“Ik heb dit boek in slechts een paar zittingen uitgelezen. Een moderne romantische roman die zich afspeelt in het Caribisch gebied en luchtig genoeg is om op het strand te lezen, terwijl hij zich nog steeds verdiept in complexe thema's als verdriet, verlies en hoe we door zowel romantische als platonische relaties navigeren.

- Victoria Wicks, Hoofd JSHealth Content


7 Gewoonten van zeer effectieve mensen door Stephen Covey

Dit is een boek over JOU, in een holistische context. Het gaat erom je uit te dagen om je belangrijkste bepalende eigenschappen te onderzoeken; persoonlijkheid, karakter, principes en ethiek.

Ik hield van dit boek! Het was geweldig om mijn geest te verruimen en het stelde me in staat strategieën te implementeren om mijn dagelijkse gewoonten en productiviteit te verbeteren.”

- Phoebe Kinsey, Assistent Regelgevingszaken


Het einde van vooringenomenheid: kunnen we van gedachten veranderen? van Jessica Nordell

“Dit boek is een meeslepende reis die ons uitdaagt om de vooroordelen die we onbewust met ons meedragen onder ogen te zien. Gesteund door statistieken, duikt het diep in de wortels van vooroordelen die onze wereld vormgeven, en biedt het niet alleen inzicht, maar ook tastbare oplossingen om deze uit te dagen en te veranderen. Een must-read voor iedereen die begrip en empathie in zijn werk en leven wil bevorderen!

- Christine Belista, Tekstschrijver


Het eindigt bij ons van Colleen Hoover

Wauw – dit boek heeft mij echt in de stemming gebracht! Het is absoluut een achtbaan van emoties die je hart raken. Het verhaal is een mooie maar aangrijpende verkenning van liefde en kracht, waardoor het ZEER moeilijk is om neer te leggen.

-Sarah Harris, Marketingmanager influencer


Drie vrouwen van Lisa Taddeo

“Dit boek is absoluut geen koud boek, maar het is absoluut noodzakelijk om te lezen! Deze vrouwenverhalen zullen je hart breken en je woedend maken op de wereld, maar het zijn drie verhalen met gemeenschappelijke kenmerken van vrouwelijke seksualiteit en verlangen waar we ons allemaal mee kunnen identificeren. Ik kan het eerlijk gezegd niet meer aanbevelen en zou het zelfs voor mannen aanbevelen. Ik hoop dat het de kijk van sommige mensen op vrouwelijk verlangen kan veranderen.”

- Azura Jenkins, Natuurgeneeskundige


Opstaan van Siya Kolisi

" Opstaan  vat de ongelooflijke reis van Siya Kolisi samen, van ontberingen tot het leiden van de Springboks naar de overwinning in de Rugby World Cup 2019. Zijn verhaal is een inspirerend bewijs van de kracht van veerkracht, vastberadenheid en onwrikbare hoop. Het benadrukt op stille wijze de principes achter een groot leider en het belang van doelgerichtheid in leiderschap.”

-Jonny Brock, Hoofd van Financiën


Ontspan en verjong deze feestdagen met de JSHealth-app . Het zit boordevol meer dan 700 gezonde recepten, trainingen en mindfulnessoefeningen en is de ultieme wellnessgenoot op zak. Geniet gratis van de app bij elke aankoop van JSHealth Vitamins!